KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235217
nr 1423 5217
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 64x44cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:06:22
700 kr
800 kr
900 kr